کد استان قزوین 115               شماره ثبت 3024
         انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی
استان قزوین                                                                                              سال 1398« رونق تولید »  
                                                                    
جستجوی ساده
مطالب
       
دفاتر نمایندگی انجمن در استان قزوبن
نماد اعتماد الکترونیکیpeywand115.ir
موقعیت انجمن کلیوی قزوین در گوگل
انجمن کلیوی قزوین سعدی شمالی
اجرای طرح همشاگردی سلام ،سلامت باشید با همکاری اداره کل آموزش و پرورش در سطح مدارس استان قزوین
23 لغایت 30 آبان ماه هفته ملی حمایت از بیماران کلیوی را گرامی می داریم.

اجرای مرحله سوم طرح همشاگردی سلام ،سلامت باشید
با همکاری اداره کل آموزش و پرورش در سطح مدارس استان قزوین
نشریه دیواری

 
 با تشکر از مسئولین دلسوز آموزش و پرورش استان و دانش آموزان ساعی که همواره یاور انجمن بوده و در کارهای خیر پیشقدم می باشند، به استحضار می رساند که انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان قزوین به مناسبت هفته حمایت از بیماران کلیوی درنظر دارد برای سومین مرحله اقدام به اجرای طرح « همشاگردی سلام سلامت باشید» با هدف پیشگیری و ارتقاء سلامت جامعه، آگاهی بخشی به اقشار جامعه و ایجاد فرهنگ سلامت نماید و با توجه به اینکه بزرگ ترین پایگاه فرهنگی و اجتماعی مدرسه است در این طرح از دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی (ابتدائی متوسطه اول متوسطه دوم) خواسته می شود که نشریه دیواری با موضوع :
 
1.       کار دستگاه دیالیز چیست؟
2.       چه کسانی دیالیز می شوند؟
3.       راههای پیشگیری از شروع دیالیز چیست؟

تهیه و تنظیم نموده و مدیران مدارس رتبه اول تا سوم نشریه های ارائه شده مدارس خود را انتخاب و به دبیرخانه این انجمن تحویل نمایید. این انجمن نیز به تمامی نشریه های ارسالی جوایزی نفیس با حضور نمایندگان آموزش و پروش اهدا و از برگزیدگان آن در همایش دهه فجر تقدیر می نماید. لذا خواهشمند است در این مورد مساعدت فرموده و نسبت به اطلاع رسانی و ارسال بخشنامه به مدارس همکاری لازم را مبذول فرمائید قبلا از همکاری صمیمانه شما کمال تشکر را داریم. لازم به ذکر است اسامی عکس و افراد برگزیده روزنامه دیواری سنوات قبل در سایت انجمن به آدرس
www.peywand115.ir  قابل رؤیت می باشد.
 
شرایط تهیه روزنامه:
1.       از موضوعات پیشنهادی باشد.
2.       روزنامه دیواری در مقوایی با ابعاد صد در هفتاد سانتی متر تهیه شود.
3.    اعضای هرگروه حداقل 2 و حداکثر 3 نفر باشند. آثاری که به صورت انفرادی و یا با حضور بیش از حدمعمول تهیه و ارسال گردد از دور مسابقه حذف خواهد شد.
4.    به روز بودن، جدید بودن، مفید و مؤثر بودن مطالب حائز اهمیت است. ذکر منابع و مأخذ کلیه مطالب مندرج در روزنامه دیواری الزامی می باشد. مقاله هایی که از اینترنت گرفته شده و از ذهن دانش آموز کمک گرفته نشود در مسابقه شرکت داده نخواهد شد.
5.    اسامی افراد برگزیده روزنامه دیواری در سایت انجمن قرار خواهد گرفت و برگزیدگان در همایش های سلامت و تندرستی انجمن بیماران کلیوی استان قزوین در قالب کنفرانس مطلب خودرا ارائه خواهند داد.
مهم: نام و نام خانوادگی، سن، جنسیت، شماره تلفن و آدرس مدرسه فراموش نشود.
مهلت ارسال آثار: از تاریخ 15 لغایت 30 دی ماه
آدرس تحویل آثار: قزوین خیابان سعدی بالاتراز چهارراه نظام وفا روبروی منزل سرلشگر بسیجی شهیدعباس بابایی مجتمع 449 تلفن: 33342420
 

با تشکر
فاطمه اشدری
مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان قزوین