کد استان قزوین 115               شماره ثبت 3024
         انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی
استان قزوین                                                                                              سال 97 «حمایت از کالای ایرانی»  
                                                                    
جستجوی ساده
مطالب
       
نماد اعتماد الکترونیکیpeywand115.ir
دفاتر نمایندگی انجمن در استان قزوبن
موقعیت انجمن کلیوی قزوین در گوگل مپ
انجمن کلیوی قزوین سعدی شمالی
سید اکبرحسینی نماینده سازمان های مردم نهاد استان قزوین در هیئت نظارت استان شد

با رای نمایندگان سازمان های مردم نهاد استان قزوین

سید اکبرحسینی نماینده سازمان های مردم نهاد استان قزوین در هیئت نظارت استان شد

به گزارش پیک توانا چهارمین دوره انتخابات هیئت نظارت بر سازمان های مردم نهاد استان قزوین سه شنبه ۲۵ آذرماه در محل سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد.
در این انتخابات که با حضور مدیرکل امور اجتماعی و انتخابات استانداری قزوین و نمایندگان سمن های دارای مجوز از استانداری و سازمان ورزش و جوانان برگزار شد از میان ۹ کاندیدا در نهایت عضو هیئت مدیره و نماینده کانون معلولین توانا با رای اکثریت حاضران برای یک دوره ۲ ساله به عنوان نماینده سمن ها در هیئت نظارت استان انتخاب گردید.
سید اکبر حسینی پیشتر نیز نماینده سمن های استان قزوین در جلسات بازنگری قانون تشکل ها در وزارت کشور بوده و عضویت در هیئت امنا و هیئت مدیره کانون معلولین توانا و ۱۵ سال سابقه فعالیت در عرصه های فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی و مطبوعاتی از سوابق وی است.
همچنین در ابتدای این جلسه مدیرکل امور اجتماعی و انتخابات استانداری قزوین آمار سمن های دارای مجوز از استانداری و سازمان ورزش و جوانان را ۹۳ تشکل اعلام کرد.

irantavana.com