انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان قزوین                    
کد استان قزوین 115               شماره ثبت 3024        

                                                                    

 

جستجوی ساده
مطالب
       
نماد اعتماد الکترونیکی Enamad.ir
نلفن تماس ضروری با انجمن استان قزوین
تلفن تماس ضروری با انجمن استان قزوین
09904208985
 شماره ادمین واتس آپ و تلگرام خاص بیماران استان قزوین
هاشمیان قائم مقام مدیر انجمن استان قزوین
موقعیت انجمن کلیوی قزوین location

نشست هم اندیشی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان قزوین با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره)
 
در نشست هم اندیشی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان قزوین با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین  برای توسعه و هم افزایی و یکپارچگی دو دستگاه مردمی ، بر اساس  توانمندی‌ها ، ساز و کارها و تدابیر لازم برای جلب و جذب مشارکت‌های مردمی پیش بینی و در دستور کار قرار گرفت.
طی این  نشست مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) و مدیر انجمن کلیوی استان  در راستای ارتقاء آگاهی و اطلاع رسانی و مهارت آموزی در جهت تحقق موضوع  پیشگیری بهتر از درمان است ، راه کارهای مناسبی مطرح و مقرر شد واحد‌های فرهنگی و اجتماعی کمیته امداد و انجمن کلیوی طی نشست‌های لازم و مستمر به یک برنامه مدون و اجرایی در سطح استان با حمایت خیرین عزیز  دست یابیم.
اشدری مدیر انجمن کلیوی از تعامل و همکاری اداره کل کمیته امداد و دیگر مدیران شهرستانها با انجمن کلیوی استان در ارائه خدمات‌رسانی  به بیماران دیالیزی تحت پوشش خصوصاً بیماران در شرف پیوند کلیه قدر دانی و  تشکر کرد .
آقای دکتر مومنی  مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره)  از حضور پر برکت خیرین و حمایت‌های مادی و معنوی این عزیزان خصوصاً از آقای حاج حسین گروسی از معتمدین و پیشکسوتان  خیّر شهر که مسئول هیئت امنای انجمن کلیوی استان تشریف داشتند تشکر  و قدر دانی نمودند.
انتظار می‌رود با مشارکت و هم افزایی تشکل های خیریه با یکدیگر و کمیته امداد امام خمینی (ره) وهمچنین دیگر دستگاههای خدماتی ، با یکپارچگی امکانات و حمایت خیّرین نیکوکار و دستان پر سخاوت مردم عزیز همواره در امور خیر خصوصاً رفع نیاز بیماران خاص و صعب العلاج بتوانیم گامهای موثری برداریم .